Pozostałe posty

Jak dbać o swoje granice? | Asertywność

Dzisiaj temat, który często się pojawia w Waszych pytaniach – granice, konkretniej jak dbać o swoje granice? Co robić kiedy ktoś ich nie szanuje?

Jak trwale zmienić nawyki?

Ten film jest o trwałej zmianie nawyków. Nawykowe reakcje i zachowania mają ogromny wpływ na to czy realizujemy swoje cele, czy dbamy o zdrowie, o relacje z innymi, o swoje dobre samopoczucie, a więc mają wpływ na naprawdę dużą część naszego życia.

Obejrzyj do końca, a dowiesz się na co zwracać uwagę żebyś mógł/a zmienić swoje nawyki skutecznie i cieszyć się zmianą na lepsze:)

3 sposoby żeby zmienić negatywne przekonania, w które mocno wierzymy.

Cześć, dzisiaj porozmawiamy o tym jak sobie radzić z negatywnymi przekonaniami – takimi, które wiemy że są dla nas niekorzystne, przeszkadzają nam ale pomimo tego bardzo ciężko jest nam przestać w ten sposób myśleć.

Psychologia sukcesu – Jak myśleć, żeby szybciej osiągać cele i spełniać marzenia?

Dzisiaj dalej będzie o schematach myślenia, ale tym razem o tym jak myśleć żeby osiągać więcej, spełniać marzenia, rozwijać się, pokonywać trudności i nie bać się porażek.

Jak wybrać CELE, dzięki którym będziesz bardziej szczęśliwy?

Popełniłam różne błędy w swoim życiu – jednym z nich było to że wybierając cele, nie zastanawiałam się czy te cele spowodują, że będę bardziej szczęśliwa i przez to moje działania, wysiłki często nie prowadziły do tego że byłam bardziej zadowolona ze swojego życia. To nie tylko mój przypadek – znam wielu ludzi, którzy osiągnęli naprawdę wiele i nie uczyniło ich to bardziej szczęśliwymi – coś po drodze pominęli.