Temat postów: Relacje

, ,

Denerwuje Cię krytyka? Poznaj powód i sposób na złość

Dzisiaj film o złości – a konkretniej o tym czemu się pojawia i jak sobie z nią poradzić.

Zrozumienie przyczyny pomoże Ci nie tylko opanować złość, ale też lepiej zrozumieć siebie. Zrobisz krok do lepszych relacji z innymi i szybszego rozwoju.

,

Jak wybaczyć? 5 kroków

Wybaczenie jest ważne żeby doznane krzywdy w przeszłości nie wpływały na nasze samopoczucie teraz i w przyszłości. Żal i złość sprawiają, że to my się źle czujemy. Bywa też że wybaczenie jest niezbędne żeby móc tworzyć udaną relację z bliską Ci osobą… W tym filmie przejdziemy przez etapy, które pomogą uwolnić się od żalu, bólu i gniewu.

, ,

Projekcja – mur przeszkadzający w głębokich relacjach

Ten film jest o projekcji – mechanizmie obronnym, który zdarza się bardzo często w codziennym życiu. Odbija się na naszych relacjach z innymi i często też powoduje, że nie zdajemy sobie sprawy z naszych własnych emocji.
Jeżeli chcesz budować pozytywne, autentyczne i głębokie relacje z innymi, to zauważanie i przerobienie tego mechanizmu jest bardzo ważne.

, ,

Poznaj przyczynę emocji i popraw swoje relacje z innymi | przeniesienie

W tym filmie poznacie kolejny sposób na uwolnienie się od emocji. Jest bardzo ważny, bo pozwala przerobić je na głębokim poziomie i dzięki temu trwale sobie z nimi poradzić:) I nie tylko – zrozumienie tego mechanizmu znacznie wpłynie również na poprawę relacji z innymi ludźmi. Miłego oglądania!