Jak trwale zmienić nawyki?

Ten film jest o trwałej zmianie nawyków. Nawykowe reakcje i zachowania mają ogromny wpływ na to czy realizujemy swoje cele, czy dbamy o zdrowie, o relacje z innymi, o swoje dobre samopoczucie, a więc mają wpływ na naprawdę dużą część naszego życia.

Obejrzyj do końca, a dowiesz się na co zwracać uwagę żebyś mógł/a zmienić swoje nawyki skutecznie i cieszyć się zmianą na lepsze:)

3 sposoby żeby zmienić negatywne przekonania, w które mocno wierzymy.

Cześć, dzisiaj porozmawiamy o tym jak sobie radzić z negatywnymi przekonaniami – takimi, które wiemy że są dla nas niekorzystne, przeszkadzają nam ale pomimo tego bardzo ciężko jest nam przestać w ten sposób myśleć.

,

3 sposoby na lęk, niepokój, stres, zamartwianie się

Miałam od Was prośbę o film o radzeniu sobie z lękiem czy niepokojem, więc voila.
Sposób myślenia ma ogromny wpływ na stany emocjonalne, więc opowiem Wam o dwóch zniekształceniach poznawczych, które utrzymują zamartwianie się, lęk czy niepokój. Kiedy zaczniecie je zauważać będzie Wam łatwiej sobie z tym poradzić. Pokażę wam też dwie inne metody żebyście mieli wybór tego co dla Was zadziała najlepiej.

,

O! Mam pesymistyczne myśli – czyli jak sobie radzić z negatywnymi myślami

Na Waszą prośbę na moim fanpagu, film o tym jak sobie radzić z pesymistycznymi myślami, które przeważają nad pozytywnymi myślami. Do dzieła!

Psychologia sukcesu – Jak myśleć, żeby szybciej osiągać cele i spełniać marzenia?

Dzisiaj dalej będzie o schematach myślenia, ale tym razem o tym jak myśleć żeby osiągać więcej, spełniać marzenia, rozwijać się, pokonywać trudności i nie bać się porażek.